קבלו הצעת מחיר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

קודנים לדלת כניסה

 
בשנים האחרונות ניתן לראות יותר ויותר מבנים שמשתמשים בקודנים לדלת כניסה. קודנים אלו הם למעשה לוחות המכילים מקשים של ספרות וסימנים, שלרוב מתוכנתים לקוד בן ארבע ספרות. קודן לדלת כניסה מבטל את הצורך במפתח לדלת הכניסה ומגן בצורה בטוחה על דלת הכניסה לבניין. כמו כן, קודנים אלו נוחים מאוד לשימוש בבנייני משרדים גדולים, במוסדות ובמבני ציבור כמעגל אבטחה נוסף, אשר מגן על הכניסה למבנה מפני זרים. ניתן למצוא מגוון רחב מאוד של קודנים המתאימים למטרות שונות.
 

היתרונות שבקודנים לדלת כניסה

 
  • ביטחון ונוחות – המטרה הבסיסית של קודן כניסה לדלת היא להקנות ביטחון לבניין תוך נוחות מרבית, שלא מצריכה לסחוב מפתח נוסף לכל מקום. מאחר שיש מספר גבוה מאוד של קומבינציות אפשריות הכוללות את כל עשרת הספרות, אשר גדלה אף יותר אם מוסיפים לכך גם את הסימנים סולמית וכוכבית, הסיכוי שאדם זר ינחש את קוד הכניסה הינו כמעט אפסי. בזכות כך, קודנים מקנים מעגל ביטחון ראשוני לבניין ומונעים כניסה של זרים. כמו כן, בבנייני משרדים או במוסדות ציבור הרבה יותר נוח לתת לעובדים קוד כניסה, מאשר לחלק מפתחות לכל עובד. כמו כן, אחד היתרונות המשמעותיים בקודנים הוא שניתן לשנות את הקוד לפי הצורך, ופשוט להודיע לדיירים או לעובדים מהו הקוד החדש, במקום לבצע מבצע לוגיסטי רחב של החלפת מפתחות לכולם.

  • הגנה על מוסדות ציבור – בנוסף לביטחון ולנוחות הכלליים שקודנים מקנים למוסדות ציבור, הם יכולים לשמש יעילים ביותר במשרדים ממשלתיים, במשרדי עירייה ומבני ציבור נוספים. מאחר שמקומות אלו הם לרוב אזורים שנרצה להגן עליהם יותר בגלל המידע, הציוד, או האנשים שנמצאים בתוכם, שימוש בקודנים הינו פתרון בטיחותי ואבטחתי מתאים. כך ניתן לצמצם בהיקף האבטחה ולהשתמש בקודנים בדלתות כניסה לאזורים שונים במשרדים או במוסדות ציבוריים, בהם עולה הצורך במידור בין אזורים שונים.

  • סוגי קודנים – ניתן למצוא סוגים רבים של קודנים, כאשר הקודנים מתחלקים לשתי קטגוריות עיקריות, ובכל קטגוריה יש קודנים מסוגים שונים. הקטגוריה הראשונה היא קודן כניסה לדלת, אשר נפתח רק באמצעות קוד. קודן זה מתוכנת לקוד מסוים, והקשת הקוד מאפשרת את הכניסה לבניין. כמו כן, ניתן לשלב אינטרקום בקודן מסוג זה בכדי לאפשר כניסה של אורחים לבניין. הקטגוריה השנייה של קודנים היא קודן עם גלאי קרבה. זהו קודן המכיל לוח מקשים המתוכנת לקוד מסוים, ובנוסף בעל חיישן אשר מזהה כרטיסים או צ'יפים אשר נועדו לפתוח את הדלת. הסוג הראשון מתאים בעיקר למבני מגורים, בעוד הסוג השני מתאים יותר למוסדות ולמבני ציבור.
 

בחירת קודנים איכותיים

 
אביגדורי עודד ואילנה הינה חברה ותיקה המציעה מגוון רחב של קודנים באיכות מעולה. קודן כניסה לדלת של אביגדורי עודד ואילנה ישרת אתכם נאמנה לאורך זמן רב וישמור על הבניין שלכם מוגן ובטוח.
 
 
חייגו עכשיו: 050-2050511