קבלו הצעת מחיר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מצלמות אבטחה

 

מצלמות אבטחה לשמירה רגועה...

 
אתם לא יכולים להיות נוכחים בכל מקום ובכל רגע. כדי לדעת מה מתרחש גם בהיעדרכם, אתם זקוקים לאמצעי האבטחה המתקדמים ביותר.

עם מצלמות אבטחה של חברת אביגדורי עודד ואילנה, תוכלו גם אתם ליהנות משליטה מלאה על המתרחש בביתכם או בעסק שלכם.

אנו מזמינים גם אתכם להצטרף לחוג לקוחותינו המרוצים וליהנות מהשקט הנפשי המגיע מיד עם הצבת המוצר בבית או במקום העבודה.
 
חייגו עכשיו: 050-2050511
 
עם מצלמה איכותית תוכלו לשלוט בכל מקום
 
 
 

מצלמות אבטחה – עוזרים לכם להיות בכל מקום

 
 
 
 
עם מצלמות אבטחה של חברת אביגדורי עודד ואילנה תוכלו גם אתם לפקח, להשגיח ולהיות בכל מקום ובכל שעה. הידע והניסיון שצברנו בתחום מאפשרים לנו להתאים לכל לקוח את אמצעי האבטחה היעילים והמתאימים ביותר לצורכיו הייחודיים. ברשותנו מגוון רחב של מצלמות במעגל סגור, גלויות ונסתרות, מתוצרת מיטב החברות המובילות בתחום. אנו נסייע לכם גם בבחירת המיקומים האידיאליים להצבת המצלמות ונעניק לכם שירות תחזוקה ותיקונים בעת הצורך.
 
 
השגחה איכותית - מצלמת אבטחה
 
 
 

מצלמות אבטחה למניעת עבירות, ענישה והשגחה

 
 
 
 
בין שאתם זוג הורים שמעוניין להשגיח על המטפלת של התינוק, ובין שאתם מעבידים שמעוניינים לוודא שאף אחד מעובדיכם אינו מבצע דבר עבירה במהלך עבודתו, מצלמות אבטחה הן הפתרון האולטימטיבי עבורכם. אלו יאפשרו לכם לתעד את המתרחש גם במקומות שמחוץ להשגחתכם ובשעות שבהן אינכם נוכחים. תוכלו לאמת או להפריח חשדות בנוגע לגניבת ציוד או כסף, למעשי חבלה וונדליזם, להדלפת מידע בחברות או להתעללות של מטפלים בחסרי ישע (תינוקות או קשישים). המוצרים של חברת אביגדורי עודד ואילנה יספקו לכם את הראיה החותכת, הנדרשת כדי להביא לפיטוריו של העובד שסרח או אפילו להעמדתו לדין ולהרשעתו.
 
 
מצלמת אבטחה -למעקב בזמן אמת
 
 
 

מעקב בזמן אמת

 
 
 
 
אם ברצונכם להישאר תמיד עם יד על הדופק, ולהיות מעורים במתרחש גם במקומות שבהם אינכם נוכחים, מצלמות אבטחה במעגל סגור הן הפתרון בשבילכם. אם אתם מעוניינים להשגיח על המטפלת בבית או על הגננת בגן, תוכלו להתקין מצלמה במעגל סגור ולעקוב אחר המתרחש גם מהמחשב במקום עבודתכם.

אם אתם מעוניינים לוודא שכל עובדיכם אכן מבצעים את עבודתם גם כשאינכם בסביבה ואינם מבזבזים את זמנם לבטלה, הללו יאפשרו לכם להיות נוכחים בכל חדר, אולם או מחסן. צילומי המצלמות יגיעו אל המחשב האישי שלכם במשרד בשידור חי, ואתם תוכלו להגיב בזמן אמת.

לחצו לקריאה נוספת על מצלמות אבטחה במעגל סגור.

לפרטים נוספים ולייעוץ מקצועי, צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.