קבלו הצעת מחיר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מצלמות אבטחה לעסק

 
 
אם גם אתם מעוניינים להגן על העסק שלכם באמצעות מצלמת אבטחה ולהשיג שליטה מוחלטת על המתרחש בו, צרו קשר עם חברת אביגדורי עודד ואילנה.
 
חייגו עכשיו: 050-2050511
 
 
 
מצלמות אבטחה לעסק
 
 
 
 

בחירת מצלמת אבטחה מתאימה לעסק

 
 
מה התועלת?
 
 
 
כל מעסיק היה רוצה להשיג שליטה מוחלטת על הנעשה בתחומי העסק שלו: לפקח על כל עובד בכל מחלקה, לוודא שהעבודה מתנהלת כסדרה לאורך כל שעות הפעילות, למנוע מעובדים לגנוב כסף או סחורות מהעסק / מעובדים אחרים וגם למנוע גניבות של לקוחות, מעשי ונדליזם וחבלות אחרות בעסק. אולם לאף מעסיק אין את היכולת להיות נוכח בכל רגע בכל מקום. לאף מעסיק אין את האפשרות להשגיח על הנעשה בתחומי העסק שלו 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. לשם כך נועדו מצלמות אבטחה לעסק.
 
 
 
 
 
הכל בהשגחה
 
 
 
עין המעביד תמיד משגיחה
 
 
 
 
מצלמות אבטחה מאפשרות למעביד להשגיח על כל העובדים שלו לכל אורך שעות העבודה. אותן ניתן להציב בכל מקום בעסק: מעל לקופות, במחסנים, בעמדות שירות הלקוחות, לאורך פס הייצור ועוד. התמונות שהן מצלמות מועברות בשידור חי וניתנו לצפייה דרך מחשב במשרדו של הבעלים. כך הוא יכול לוודא שבכל רגע נתון אף עובד לא מתבטל או עוזב את עמדתו ללא אישור, שהעבודה מתבצעת בהתאם לנהלים, שאין בעיות משמעת ושאין תקלות טכניות בביצוע העבודה. בנוחות ובפרטיות של משרדו, יכול המעביד לבחור במה לצפות, להזיז ולשנות את אזור הצילום, למקד או להרחיק את התמונה ואף לצפות בהקלטות עבר. במידה שהמעביד מבחין בבעיה כלשהי, הוא יכול להגיב באופן מיידי בעצמו או באמצעות המנהלים הכפופים לו.
 
 
מניעת גנבות
 
 
 
מניעת גניבות במקום העבודה
 
 
 
 
מצלמות אבטחה לעסק הן גם אמצעי אידיאלי למניעת גניבות של עובדים מהמעביד. כשעובדים יודעים שכל פעולה שלהם מתועדת במצלמות, הם יחשבו פעמיים לפני שיגנבו כסף מקופת המעביד, לפני שיגנבו סחורות ואפילו לפני שיגנבו מתיקים של עובדים אחרים. אם כבר התרחשה גניבה שכזו, הללו יאפשרו לאתר את העובד שסרח ולהפעיל נגדו את הסנקציות המקובלות. לעיתים רבות צילומים ישמשו גם כראיה נגד העובד שגנב, אם המעביד יחליט להתלונן במשטרה.
 
 
מניעת גנבות
 
 
 
לשמירה על שלמות העסק והרכוש שבו
 
 
 
 
 
עסקים רבים סובלים מוונדליזם, ממעשי חבלה ומהשחתות רכוש מסיבות רבות ומגוונות. לעיתים מדובר בחבלה סתמית של שיכורים שניפצו את שמשות העסק, לעיתים מדובר בגילויי מחאה כנגד העסק (כמו ריסוס כתובות גרפיטי) ולעיתים מדובר בגניבות של סחורות מהעסק. בכל אחד מהמקרים הללו מצלמות אבטחה יכולות לסייע למשטרה לאתר את האשמים ולהביאם לדין.

לסיכום, מוצרים אלו הפכו לאביזר חיוני בכל עסק, חברה או ארגון. יכולת ההרתעה העצומה שלהם היא כה גדולה, עד כי עסקים רבים מציבים מצלמות פיקטיביות. למרות שאלו לא מצלמות, עצם הימצאותן והחשש מפניהן מספיק כדי למנוע מעשי גניבות ושאר עבירות.