קבלו הצעת מחיר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מצלמות אבטחה במעגל סגור

 
 
חברת אביגדורי עודד ואילנה משווקת מצלמות במעגל סגור מתוצרת החברות המובילות בשוק. אלה יאפשרו לכם לראות את כל התמונה, תרתי משמע, בזמן אמת ולדעת בדיוק מה קורה בין כותלי ביתכם בכל רגע נתון. צוות המתקינים של החברה יבצע התקנה מקצועית של המערכת ויוודא שהיא פועלת בצורה תקינה, כדי לאפשר לכם לישון בשקט.
 
חייגו עכשיו: 050-2050511
 
 
 
מצלמות במעגל סגור
 
 
 
 
 
למה זה טוב?
 
 
 
אם אתם מעסיקים עובד כלשהו בביתכם – מטפלת לתינוק, עובד/ת ניקיון או מטפל סיעודי המסייע להורה קשיש – בוודאי חלפה בראשכם לא אחת המחשבה, שאתם לא בדיוק יודעים מה קורה בבית כשאתם לא נמצאים שם. לאור סיפורים שקרו ועלו לכותרות, היום העסקת עובד בבית, בלי לדעת מה קורה בבית, היא מצב שלא רבים מוכנים לו, ומצד שני – רבים גם לא יכולים לוותר על השירות הזה. במקרים כאלה חשוב לדעת, שבהחלט אפשר להמשיך לשכור את שירותיהם של עובדים שישהו בביתכם, אולם מומלץ מאוד להתקין בבית מצלמות אבטחה במעגל סגור, כדי שאתם תוכלו לשהות מחוץ לבית ללא דאגות מיותרות.
 
 
 
 

מצלמות אבטחה במעל סגור - איך זה עובד?

 
 
איך זה עובד?
 
 
 
מצלמות במעגל סגור המותקנות בבית יכולות להיות מותקנות בצורה גלויה או סמויה לבחירתכם. כמובן שאם העובד מועסק אצלכם כבר תקופת מה, ואתם חושדים שמשהו לא מתנהל כשורה, מומלץ מאוד להתקין זאת בצורה סמויה, כדי לבדוק אם חששותיכם מוצדקים.

כדאי לקחת בחשבון גם שאם הן מותקנות בצורה גלויה, יכול להיות שהעובד, שיהיה מודע לכך שעוקבים אחריו, ישנה את התנהגותו. אולם אין הדבר מוכיח שהוא לא פגע בתינוק או בקשיש, או שלא גנב מכם רכוש לפני התקנת המצלמות.
 
 
 
 
 
התקנה סמויה
 
 
 
אם אתם מעוניינים בהתקנה סמויה, חשוב שתדעו שניתן להתקין מצלמה בתוך חפצים שונים, ביניהם שעונים, גלאי נפח, גלאי עשן, קופסאות חשמל וחפצים שונים נוספים, כולל רהיטים. בגלל גודלה המזערי, איש לא יוכל לחשוד שהיא נמצאת בסביבה וקולטת כל פעולה וכל רחש. את כל מה שהיא קולטת משדרת המצלמה אל המחשב, ואתם יכולים לצפות במתרחש בכל רגע נתון מכל מחשב ובכל מקום. כל הסיבות האלה הופכות את התקנתן של מצלמות אבטחה במעגל סגור בתוך הבית לפעולה נחוצה כמעט עבור כל מי שמשאיר אדם זר בביתו, ועל אחת כמה וכמה כשאדם זה אמור לטפל באנשים היקרים לנו מכל.
 
 
 
 
לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישת ייעוץ, צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.