קבלו הצעת מחיר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מערכת אינטרקום לבית העסק

 
 
מערכות אינטרקום נמצאות כמעט בכל בית עסק. מערכות האינטרקום התקדמו במהלך השנים, וכבר לא מדובר במערכת הישנה המאפשרת רק לפתוח את הדלת או להעביר שמע. המערכות החדשות, המשלבות מצלמות וקודונים, נותנות שליטה רבה יותר על הגורם הנכנסים לבית העסק. הדבר מהווה התקדמות בטיחותית ותחסוך מכם הפתעות לא רצויות. האינטרקום הוא הגורם המקבל את פני הגורמים המגיעים לבית העסק, על כן יש להשקיע לא מעט בבחירתו. במידה שאתם מעוניינים להקים אינטרקום חדש או להחליף את הישן, מומלץ לדעת מספר דברים על המערכת.
 
לפרטים נוספים ולהזמנות חייגו עכשיו 050-2050511
 
 

מה חשוב לדעת לפני שרוכשים מערכת אינטרקום לבית העסק?

 
  • מה מכילה מערכת אינטרקום מתקדמת? מערכת אינטרקום מתקדמת תכיל לרוב 3 מרכיבים עיקריים: אינטרקום, קודן ומצלמה. האינטרקום הוא הרכיב המוכר, המאפשר תקשורת בין גורמים המעוניינים להיכנס לבין הגורם האמון על הכנסתם. הקודן הוא כלי המאפשר פתיחה של הדלת ללא מפתח. הקשת קוד, המכיל מספר קטן של ספרות, תגרום לפתיחה של הדלת. ניתן למסור את צירוף הספרות לגורמים עליהם אתם סומכים, דבר המאפשר להיכנס ללא החזקת מפתח. החלק השלישי הוא המצלמה המותקנת על האינטרקום ומצלמת את הגורמים שמעוניינים להיכנס. את המידע המצולם המצלמה שולחת חזרה למסך המותקן ליד לחצני השליטה על האינטרקום. מצלמות מתקדמות מתחברות לא רק למסך של האינטרקום, אלא מאפשרות חיבור למסכים נוספים. ניתן לחבר את המצלמה לטלפונים חכמים, לטאבלים ולמכשירים דומים. הדבר מאפשר לשלוט על האינטרקום ולראות את הגורמים המעוניינים להיכנס ממקומות שונים בבית העסק.

  • דגשים לרכישת מערכת אינטרקום לבית העסק: קיימים מספר דגשים לרכישת מערכת אינטרקום לבית העסק. קודם כל יש להגדיר את הצרכים. התאימו את הצרכים לבית העסק שלכם – אם אתם מעוניינים בשימוש בקודן, אם מצלמה נחוצה עבורכם וכדומה. חשוב להבין מהיכן אתם מעוניינים לשלוט על האינטרקום. במידה שתרצו לשלוט עליו ממקומות שונים, כדאי לבחור מצלמה המתחברת למכשירים שונים. השלב השני הוא לבדוק את המפרט הטכני ולוודא כי הוא מותאם לצרכים אותם הגדרתם. הקפידו להשקיע במערכת אינטרקום איכותית, אשר אולי תעלה מעט יותר אך תחזיק מעמד לאורך זמן. בשלב הזה מומלץ להתייעץ עם גורם מומחה, אשר ידע להסביר לכם על האפשרויות השונות העומדות בפניכם ולהמליץ. בבחירה מומלץ לבדוק גם את מראה האינטרקום. האינטרקום מקבל את פני המגיעים לבית העסק, ועל כן יש לקחת בחשבון גם את המראה שלו. לאחר הבחירה במערכת האינטרקום המתאימה, יש לתאם התקנה ולהבין כיצד יש לתחזק את המערכת. תחזוקה מתאימה, בהתאם להוראות היצרן, תמנע בלאי מואץ ותבטיח כי המערכת תחזיק מעמד לאורך זמן. לבסוף, ודאו כי אתם מבינים כיצד להפעיל את המערכת, וכי אתם מסתדרים עם הפונקציות השונות שבה.
 
 

אינטרקום לעסק - אביגדורי עודד ואילנה

 
מערכת אינטרקום מתקדמת היא דבר שיש לבחור בקפידה. קיימות בשוק מערכות שונות עם אפשרויות מגוונות. חברת אביגדורי מספקת שירותי אינטרקום מתקדמים ומתקינה מערכות איכותיות. בחברה תוכלו לקבל ייעוץ בבחירת המערכת המתאימה לכם, והשירות הטוב ימשיך עם התקנה איכותית ועזרה בתפעול ההתחלתי.
 
 
 
אינטרקום לעסק
 
 
 
 
אנשי המקצוע המומחים של החברה זמינים עבורכם בטלפון שמספרו 050-2050511.