קבלו הצעת מחיר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מערכות אינטרקום לבית ולעסק

 
מערכות אינטרקום לבתי עסק, לבתים פרטיים ולבנייני מגורים
 
חברת אביגדורי עודד ואילנה מתקינה מערכות אינטרקום חדישות ודיגיטליות בדלתות כניסה במגוון מקומות, כגון: בתים פרטיים, בתים משותפים, גני ילדים, מרפאות, משרדים ומוסדות. מערכות אלו ניתנות לשילוב עם פאנלים רגילים ומהודרים, קודנים המאפשרים כניסה לבניין באמצעות הקשת קוד, וכן מערכות טלוויזיה במעגל סגור, מצלמות, טלפונים, מרכזיות ביתיות, תיבות דואר ועוד.
 
חייגו עכשיו: 050-2050511
 
 

גלריית מערכות אינטרקום

 
מערכות אינטרקום מתקדמתמערכות אינטרקום מתקדמת
מערכת אינטרקום עם מצלמהמערכת אינטרקום עם מצלמה
מערכת אינטרקום ביתי חדשניתמערכת אינטרקום ביתי חדשנית
מערכות אינטרקום וינטק פנל 2 לחצנים ופנל מקודד לבית פרטימערכות אינטרקום וינטק פנל 2 לחצנים ופנל מקודד לבית פרטי
אינטרקום מסוג וידרום במסגרת צינור כפולה על עמודאינטרקום מסוג וידרום במסגרת צינור כפולה על עמוד
מערכות אינטרקום וידרום במסגרת שטוחה כפולהמערכות אינטרקום וידרום במסגרת שטוחה כפולה
פנל דיגיטלי אורמטפנל דיגיטלי אורמט
פנל דיגיטלי מהודר אורמטפנל דיגיטלי מהודר אורמט
קומליט לחצנים כחוליםקומליט לחצנים כחולים
פנל אינטרקום דיגיטלי וידרום מהודרפנל אינטרקום דיגיטלי וידרום מהודר
פנל דיגיטלי וידקספנל דיגיטלי וידקס
פנל עם קודן אורמטפנל עם קודן אורמט
פנל מסיב חדשפנל מסיב חדש
דיגיטלי צמוד לזכוכית דיגיטלי צמוד לזכוכית
 

שירותי החברה כוללים בין היתר:

 
 
 • התקנת מערכות האינטרקום ביתי
 • תיקון ושדרוג מערכות אינטרקום קיימות
 
 
 
 • התקנת מקודדים לבקרת כניסה
 • התקנת פנלים דיגיטליים לבניינים מרובי דיירים
 
 
 
 
מערכות אינטרקום ביתי על כל סוגיהן משמשות כאמצעי אבטחה ותקשורת. הן מותקנות לרוב בדלתות כניסה לבנייני מגורים או למשרדים. והן נחשבות לאמצעי אבטחה יעיל והן מיועדות ליצירת בקרת כניסה למקומות שונים.

הקליקו למידע נוסף על דלתות כניסה מאובטחות מאלומיניום

בבתים משותפים ובבנייני מגורים הן משמשות לבקרת כניסה על הנכנסים לבניין והן מאפשרות גם יצירת קשר בין דיירי הבניין לבין מי שנמצא מחוץ לבניין ומבקש להיכנס. מערכות אינטרקום אלה כוללות בדרך כלל פאנלים שמורכבים בצמוד לדלתות כניסה לבניין. במקביל, בכל אחת מיחידות הדיור בבניין מותקן פאנל שמאפשר את קבלת הקריאה מהפאנל בכניסה.
 

טכנולוגיה מתקדמת של מערכות אינטרקום

 
בשנים האחרונות נחשפנו לחידושים רבים בתחום מערכות האינטרקום הביתיות, כאשר חלק מהחידושים עד לפני זמן לא רב כל כך היו בגדר מדע בדיוני.קיימות מגוון מערכות אינטרקום מתקדמות אשר מהוות את חוד החנית של התחום העוזרות להגביר את תחושת הביטחון במרחב הפרטי שלהם.
 

מערכות אינטרקום חכמות יותר, יעילות יותר ובטוחות יותר

 
להלן כמה מהחידושים המעניינים ביותר בתחום מערכות אינטרקום:
 
 • מצלמות עם ראיית לילה - השילוב בין מערכות אינטרקום למצלמות אינו חדש במיוחד, אך במשך שנים רבות החיסרון המרכזי של המערכות המשולבות האלה היה בכך שהן לא אפשרו ליהנות מתמונה איכותית בתנאי תאורה מאתגרים. כיום, לעומת זאת, ניתן לרכוש מערכות מתקדמות הכוללות מצלמות המאפשרות לקבל תמונה איכותית מאוד גם בחשיכה.

 • מצלמות אינטרקום מקליטות - המערכות המתקדמות ביותר מאפשרות לשמור בזיכרון את הקלט של המצלמה. הודות לכך, ניתן לדעת מי ניסה להיכנס לדירה בזמן שאיש לא היה בבית.

 • לפתוח את הדלת מכל מקום בעולם - ישנן מערכות מתקדמות שניתן לחבר לאינטרנט ועל ידי כך לקבל מידע על הנעשה מול דלת הכניסה מכל מקום בעולם. בדרך כלל ניתן גם לשלוט על מערכות אלה מרחוק באמצעות הטלפון החכם.

 • חיבור מספר מצלמות במקביל – על מנת שניתן יהיה לקבל כמה שיותר מידע בנוגע למבקרים הרצויים יותר ופחות, ישנן מערכות המאפשרות לחבר אליהן מספר מצלמות במקביל.

 • תקשורת בין הדיירים במבנה – בחלק מהמערכות המודרניות קיימת אפשרות לתקשורת פנים מבנית
  (לרבות שיחות וידאו).

 • עמידות מרבית בפני פריצות – ישנן מערכות מתקדמות הניחנות בעמידות גבוהה במיוחד נגד ונדליזם ומעשי פריצה. זאת בנוסף כמובן לעמידות מרבית נגד נזקי מזג האוויר בדגש על גשם או קרינה ישירה.
 

אינטרקום ביתי הינו חלק מהותי מחבילת ההגנה על הבית, ויש לו יתרונות רבים נוספים

 
ההגנה על הבית בישראל היא בעלת חשיבות רבה. כולנו רוצים להיות בעלי שליטה על כל הנכנס לביתנו, ולוודא מי הגיע לפני שאנו מאשרים את כניסתו. חלק ממערכות ההגנה המותקנות לטובת השמירה על הבית כוללות מערכות צילום במעגל סגור, חומות, קודנים ועוד, אך אחד מהאלמנטים השימושיים ביותר לצורך השמירה הינו אינטרקום ביתי. אינטרקום ביתי הינו מכשיר אשר יוצר קשר מידי בין הנכנס לבין הדיירים. באמצעות אינטרקום ביתי בעל יכולת סנכרון עם דלת הבית ומערכות נוספות, תוכלו לשלוט על הנכנסים אל בניין הדירות, ולמנוע את כניסתם של גנבים ומבקשי רעה. ישנו מגוון עצום של מוצרי אינטרקום ביתי, הנבדלים זה מזה בשלל פרמטרים מרכזיים. חלק מהמכשירים בשוק נועדו ליצור קשר בין חדרי הבית השונים, פונקציה חשובה במבנים גדולים במיוחד כגון מוסדות ציבוריים. מוצרים אחרים נועדו לתפעול מהיר וסנכרון במנגנוני שליטה כגון בדלתות כניסה לבנייני דירות. מערכת אינטרקום ביתי מתקדם היא אחת מהאופציות המעניינות ביותר לרכישה כיום.
 

מהם היתרונות של מערכת אינטרקום ביתי מתקדמת במיוחד

 
כאמור, ישנו מגוון עצום בשוק של מערכות אינטרקום ביתי הנבדלות זו מזו בשלל פרמטרים ויכולות. מערכת אינטרקום ביתי היא אחת מהמערכות המובילות כיום במידת הפופולאריות שלהן. היתרונות של המערכת הם רבים מספור, ונובעים מהיכולות הייחודיות שלה. היתרונות של רכישת מערכת אינטרקום ביתי מתקדמת כוללים בין השאר:
 
 • שילוב של תצוגה וויזואלית, כיום רוב מכשירי האינטרקום הביתי מתמקדים ביכולת זיהוי על פי שמע בלבד. כך, אנשי הבניין יכולים לקבל שיחות מהאינטרקום ולאשר את כניסתם של אנשים ללא אפשרות לראות אותם. בדרך זאת, נוכלים יכולים לחדור לבניינים רבים בקלות, על ידי שקר פשוט לאנשי הבית. באמצעות תצוגה וויזואלית, תוכלו לראות את הבאים בשערי הבית, ולאשר להם את הכניסה על פי היכרות מוקדמת.
 • סנכרון עם מצלמות במעגל סגור, מערכת אינטרקום ביתי המסונכרנת עם פונקציות הגנה אחרות כגון מצלמות במעגל סגור תהיה יעילה בהרבה. סנכרון זה יכול להתבטא במיקוד התמונה ועוד אלמנטים רבים נוספים אשר הופכים את האינטרקום הביתי המתקדם לאופציה יעילה ביותר להגנה על כל בית בארץ.
 

אביגדורי עודד ואילנה הם הספקים הטובים ביותר של אינטרקום ביתי בארץ

 
חשוב לרכוש אינטרקום ביתי מאיכות מעולה, כזה אשר גם ישמור על תפקוד תקין לאורך זמן, וגם יאפשר תפעול נוח בעזרת איכות שמע מעולה ואופציות וויזואליות. המגוון של המוצרים בשוק עשוי לבלבל אותנו, ולכן חשוב מאוד לרכוש את האינטרקום מספק איכותי. אביגדורי עודד ואילנה הם ספקים מומחים של מערכות אינטרקום ביתי, בעלי ניסיון רב שנים בתחום. היכולת של החברה לסנכרן בין מערכות האינטרקום לבית מערכות מצלמות במעגל סגור אשר נמכרות גם הן, הופכות את הרכישה ממנה לאופציה הטובה ביותר.
 
לקבלת פרטים נוספים אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום עם חברת אביגדורי עודד ואילנה, העוסקת משנת 1974 בהתקנת דלתות כניסה מהדור החדש והתקנת מערכות אינטרקום מתקדמות מכל הסוגים. אנשי המקצוע המומחים של החברה זמינים עבורכם בטלפון מספר 050-2050511.