קבלו הצעת מחיר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מערכות אינטרקום מתקדמות

 
אם אתם מחפשים מערכת אבטחה לא יקרה, אבל שתאפשר לכם לדעת בדיוק מי מגיע אליכם ואולי גם לראות אותו, אתם לא צריכים ללכת רחוק. אמנם יש היום מערכות אבטחה מתקדמות מבחינה טכנולוגית, אך אינטרקום, המערכת שמוכרת לכולנו, יכולה לעשות עבודה דומה ולאפשר לכם לישון בשקט ולתפקד ללא חשש בכל שעות היממה.
 

אינטרקום – שיחה מזוהה

 
כאשר מותקנת לכם בבית מערכת אינטרקום, בין שאתם מתגוררים בבית פרטי ובין שאתם מתגוררים בבניין רב-קומות, אתם יכולים להיות רגועים. זאת משום שכאשר מגיע אדם אל שער הכניסה לבניין או אל הבית, הוא לא יכול להיכנס אלא אם כן יש לו מפתח או את קוד הכניסה, או שמישהו פותח לו. כמובן שמי שמתגורר בבית או במבנה יודע את קוד הכניסה או שיש בידיו מפתח לשער, וכמובן שגם אין כל חשש מכך שייכנס.

כאשר מגיע אדם שלא מתגורר במקום ומעוניין להיכנס, הוא צריך שמישהו מבפנים יפתח לו. אותו אדם לוחץ על הזמזם שבו מתגוררת המשפחה שאליה הוא הגיע, ובני הבית יכולים לפתוח לו באמצעות לחיצה על הכפתור הייעודי במכשיר האינטרקום עצמו. משמעות הדבר היא שלמבנה נכנסים רק אנשים מזוהים שאכן אומרים להגיע אליו, שכן לאנשים שלא מכירים אפשר פשוט לא לפתוח.
 
 

מערכות אינטרקום לשער - הביטחון שלכם

 
כשיש ילדים בבית או כשמדובר באדם בגיל השלישי ורוצים לספק הגנה טובה עוד יותר, ניתן היום לרכוש מערכות אינטרקום שמשולבת בהן מצלמה. מערכות אלה מאפשרות לאדם הנמצא בבית לא רק לשמוע את האדם שעומד בחוץ, אלא גם לראות אותו, וכך הזיהוי יכול להיות ודאי. חשוב לזכור: התקנת מערכת אינטרקום עם מצלמה או בלי מצלמה תוכל לספק את ההגנה המלאה, רק אם דיירי המבנה יקפידו לסגור את הדלת / השער החיצוניים. אם הם לא יינעלו כיאות, כל אחד יוכל להיכנס ואז למערכת האינטרקום לא תהיה משמעות.
 
 
 
מערכות אינטרקום מתקדמות
 
 
 
 

אביגדורי עודד ואילנה – מערכות אינטרקום מתקדמות

 
אצלנו באביגדורי עודד ואילנה תוכלו למצוא מגוון רחב של מערכות אינטרקום, ביניהן מערכות ללא מצלמה ומערכות הכוללות מצלמה. כל המערכות מיוצרות על ידי החברות המובילות בתחום. השירות כולל התקנה ואחריות מלאה, כך שאם תשמרו על הדלת החיצונית סגורה, תוכלו ליהנות ממלוא ההגנה.
 
לקבלת מידע נוסף ולהזמנת מערכות אינטרקום איכותיות ויעילות, חייגו עכשיו 050-2050511 או צרו קשר דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.