קבלו הצעת מחיר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

כיצד נבחר אינטרקום מצלמה וקודן לבית שלנו?

 
 
כדי שתוכלו לקבל הגנה טובה על הבית שלכם, אתם זקוקים למערכת אינטרקום טובה, איכותית ואמינה שדרכה תוכלו לבצע ניטור של כל מי שמבקש להיכנס לבית שלכם, ולבדוק מי הוא, מה הוא רוצה והאם מדובר באדם שמוכר לכם או על אדם זר. דרך ארוכה מאוד עברה על מערכות האינטרקום בשנים האחרונות. ממערכות לזיהוי על בסיס קול בלבד, שכללו לחיצה על כפתור, הן עברו שדרוג משמעותי מאוד. כיום לא מעט אנשים בוחרים במערכת של אינטרקום מצלמה וקודן עבור הבית שלהם, כי השילוב של שלושת המרכיבים הללו מספק להם הגנה מצוינת. אם כך, מהם הדגשים לבחירת המערכת הזו?
 
לפרטים נוספים ולהזמנות חייגו עכשיו 050-2050511
 
 

כך בוחרים במערכת הטובה ביותר

 
 
  • אופן ההתקנה של המערכת - כשאתם ניגשים לבחור אינטרקום מצלמה וקודן, צריך לשים לב האם המערכת תהיה שקועה בתוך הקיר או תותקן עליו. אם המערכת שקועה בתוך הקיר, זה דורש לרוב הכנה מראש בתוך פתח מיוחד שיש בתוך הקירות, וזה גם דורש מכם לוודא עם היצרן של המערכת מהן המידות שלה או האם ניתן לבצע התאמות מיוחדות במידה שכבר יש פתח קיים. היתרון בשיטה הזו, על אף שהיא יותר מורכבת, הוא שהמערכת מוגנת יותר נגד רטיבות ונגד הגשם. אם בוחרים בהתקנה של מערכת שמותקנת מעל הקיר, אזי צריך לדאוג להגנה טובה עבורה או לחומרי גלם איכותיים.

 
 
 
אינטרקום מצלמה וקודן
 
 
 
 
  • חומרי גלם - זה כמובן מוביל אותנו לסעיף השני בבחירת אינטרקום מצלמה וקודן שבדיוק ציינו - חומרי הגלם שמהם מכינים את המערכת. מזג האוויר בישראל הוא מגוון למדי - יכול להיות חם ולח מאוד בקיץ, אך החורף כידוע הוא קר ומלא בגשמים. לכן צריך לדאוג שחומרי הגלם יהיו עמידים בלחות, אך גם ברטיבות. אם אין אפשרות להבטיח את זה, יש להקפיד על כך שהאינטרקום יהיה במקום מכוסה - תחת הגג של הבניין למשל או עם גגון מיוחד משלו.

  • איכות הצילום והמסך - בבחירת אינטרקום מצלמה וקודן צריך לשים לב למרכיב של המצלמה עצמה, שהיא חשובה מאוד, והיא זו שמאפשרת לנו לדעת בדיוק מי רוצה להיכנס לבית שלנו. יש לברר עם היצרן או היבואן מהי איכות הצילום של המצלמה. יש לוודא שהמצלמה עצמה עמידה בפני לכלוך ובפני מים. יש גם לוודא מהו המסך שמותקן בתוך הבית שלכם, שממנו אתם יכולים לראות מי מבקש להיכנס. אפשר אף לבדוק אפשרות לחיבור בין האינטרקום למסכים אחרים בבית שלכם (למשל מסך הטלוויזיה, מסך המחשב, מסך הסמארטפון ועוד).
 

הדור החדש אצלנו בעסק

 
מעוניינים בדור האחרון והמתקדם ביותר של מערכות האינטרקום הטובות והמקצועיות? אם כך, פניתם למקום הנכון. אנו בחברת אביגדורי עודד ואילנה נשמח לספק לכם את מערכות האינטרקום הטובות, המתקדמות והמשוכללות ביותר שיש.
 
צרו אתנו קשר בטלפון 050-2050511, ונציג שלנו ישמח לסייע לכם!