קבלו הצעת מחיר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

יתרונות במערכות אינטרקום

 
 
אם בעבר מערכת אינטרקום הייתה נחשבת למותרות בלבד, הרי שכיום קשה לחשוב על מבנה מגורים שבו המערכת הזו לא תותקן מלכתחילה. אם אתם יזמים המקימים מבנה מגורים או שאתם מעוניינים לשפץ מגדל מגורים ישן, התקנת אינטרקום היא עניין שלא כדאי לפסוח או לוותר עליו. למערכת האינטרקום יש תפקיד חשוב מאוד בהגנה על כל הדיירים בבניין, משום שלא פעם זהו בעצם קו ההגנה המרכזי שלכם, והדרך לדעת מי מתקרב לבניין, מי מחפש אתכם, האם מדובר על גורם אמין וכו'. בואו להבין כיצד המערכות מהדור החדש ממש ישדרגו את כל חוויית המגורים שלכם, ויעניקו לכם את הביטחון האולטימטיבי.
 
 

אינטרקום עם מסך צפייה

 
 
נכון להיום, נהוג להתקין מערכות אינטרקום בבתים פרטיים, בקומפלקסים של מגורים ובבתי עסק, כאשר המערכות הללו כוללות גם צג מיוחד עם מצלמה בכניסה למבנה, כך שכל אדם הנוצר עמו קשר דרך האינטרקום יכול לא רק לשמוע את האדם שמולו, אלא גם לראות אותו. מדובר על יתרון אדיר ששווה להשקיע בו. בעוד שקול אפשר לפעמים לזייף, מראה כמעט בלתי אפשרי לזייף. זה מאפשר לכם לדעת ולהיום רגועים, שאתם מכניסים פנימה אך ורק אנשים מורשים ולא גורמים מפוקפקים שונים. מבחינת ההגנה שלכם אם כן, אין שנייה למערכת הזו.
 
 
 
מערכות אינטרקום
 
 
 
 

צפייה מכל מסך

 
חשוב לציין בנוסף כי כיום, מערכות אינטרקום לא חייבות להופיע ולהתחבר אך ורק למסך אחד שנמצא ליד הדלת. אחרי הכול מה יקרה אם אתם נמצאים בסלון או בחדר השינה? אין צורך ללכת עד לאינטרקום! באמצעות ההתקדמות והטכנולוגיה, ניתן כיום לחבר את המערכת הזו למכשירים שונים. ניתן להתקין עוד מסכים בבית, ואפשר לחבר את המערכת גם למחשבים ולטלפונים סלולריים חכמים, ובאמצעותם לשלוט על האינטרקום. טכנולוגיה זו מאפשרת בקרה נוחה מכל מקום ברחבי הבית.
 

מערכות אינטרקום משולבות קודן

 
בעבר פתיחת הדלת של המבנה הייתה נעשית באמצעות שימוש במפתח מכני רגיל או על-ידי אחד הדיירים הנמצאים בתוך הבית. כיום ניתן להתקין קודן על האינטרקום. לכל דייר יימסר קוד אישי או אחד לכל הבניין, ובאמצעות הקשתו תתאפשר כניסה לבניין ללא בעיה. כמובן שאפשר להעביר את הקוד גם לגורמים שאתם סומכים עליהם.
 
חברת אביגדורי עודד ואילנה מתקינה מגוון סוגים של מערכות אינטרקום, ואתם יכולים לבחור בדגם שיתאים לכם יותר מכל. חייגו עכשיו 050-2050511 ונשמח לעמוד לשירותכם.