קבלו הצעת מחיר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

טכנולוגיה מתקדמת של מערכות אינטרקום

 
 
בשנים האחרונות נחשפנו לחידושים רבים בתחום מערכות האינטרקום הביתיות, כאשר חלק מהחידושים עד לפני זמן לא רב כל כך היו בגדר מדע בדיוני. במאמר שלפניכם נפרט אודות מספר מערכות אינטרקום מתקדמות המהוות את חוד החנית של התחום, ונספר על ההתקדמות שחלה בתחום זה ועל האפשרויות העומדות כיום בפני אלה המעוניינים להגביר את תחושת הביטחון במרחב הפרטי שלהם.
 
לפרטים נוספים ולהזמנות חייגו עכשיו 050-2050511
 
 

חכמות יותר, יעילות יותר ובטוחות יותר

 
 
  • מצלמות עם ראיית לילה - השילוב בין מערכות אינטרקום למצלמות אינו חדש במיוחד, אך במשך שנים רבות החיסרון המרכזי של המערכות המשולבות האלה היה בכך שהן לא אפשרו ליהנות מתמונה איכותית בתנאי תאורה מאתגרים. כיום, לעומת זאת, ניתן לרכוש מערכות מתקדמות הכוללות מצלמות המאפשרות לקבל תמונה איכותית מאוד גם בחשיכה.

  • מצלמות אינטרקום מקליטות - המערכות המתקדמות ביותר מאפשרות לשמור בזיכרון את הקלט של המצלמה. הודות לכך, ניתן לדעת מי ניסה להיכנס לדירה בזמן שאיש לא היה בבית.

 
 
 
מערכות אינטרקום
 
 
 
 
  • לפתוח את הדלת מכל מקום בעולם - ישנן מערכות מתקדמות שניתן לחבר לאינטרנט, וכך לקבל מידע על הנעשה מול דלת הכניסה מכל מקום בעולם. בדרך כלל ניתן גם לשלוט על מערכות אלה מרחוק באמצעות הטלפון החכם.

  • חיבור מספר מצלמות במקביל – על מנת שניתן יהיה לקבל כמה שיותר מידע בנוגע למבקרים הרצויים יותר ופחות, ישנן מערכות המאפשרות לחבר אליהן מספר מצלמות במקביל.

  • תקשורת בין הדיירים במבנה – בחלק מהמערכות המודרניות קיימת אפשרות לתקשורת פנים מבנית (לרבות שיחות וידיאו).

  • עמידות מרבית בפני פריצות – ישנן מערכות מתקדמות הניחנות בעמידות גבוהה במיוחד נגד ונדליזם ומעשי פריצה. זאת בנוסף כמובן לעמידות מרבית נגד נזקי מזג האוויר, בדגש על גשם או קרינה ישירה.
 

אביגדורי ואילנה – להרגשת ביטחון מרבית במרחב הפרטי שלכם

 
לקבלת פרטים נוספים אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום עם חברת אביגדורי ואילנה, העוסקת משנת 1974 בהתקנת דלתות כניסה מהדור החדש ובהתקנת מערכות אינטרקום מתקדמות מכל הסוגים.
 
אנשי המקצוע המומחים של החברה זמינים עבורכם בטלפון 050-2050511.