קבלו הצעת מחיר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

התקנת אינטרקום

 
אביגדורי עודד ואילנה תבצע עבורכם התקנת אינטרקום באופן המקצועי ביותר ותציע שירות אדיב במחיר אטרקטיבי.
 
חייגו עכשיו: 050-2050511
 
מערכות אינטרקום מותקנות היום כמעט בכל כניסה לבניינים רבי קומות, אולם לא רק בהם אלא גם בכניסות לבתים פרטיים. זאת משום שלמרות שמדובר, לכאורה, במערכת ישנה המלווה אותנו זה עידן ועידנים, הרי שעוד לא הומצאה מערכת שתאפשר לנו בטיחות רבה יותר מהמערכת הזאת.

 

התקנת אינטרקום - איך זה עובד באמת?

 
המערכת מורכבת מפנל המותקן על דלת הכניסה לבניין או על השער החשמלי הניצב בכניסה לבתים פרטיים ומשפופרת דמוית טלפון המותקנת, בדרך כלל, בכניסה לבית. התקנת אינטרקום דורשת הקמת תשתית מתאימה, שבדרך כלל מיושמת עם בניית הבניין או הבית הפרטי. היום ישנן מערכות מתקדמות המאפשרות לדיירי הבית לענות לצלצול באמצעות מכשיר הטלפון הרגיל הקיים בבית.
 

למה זה טוב?

 
התקנת אינטרקום בבית נועדה לאפשר לנמצאים בבית פנימה לזהות אנשים המעוניינים להיכנס מבחוץ. הדבר מתבצע בדרך מאוד פשוטה: אורח שמגיע לכניסה לפתח הבניין או הבית הפרטי מצלצל בפעמון הקבוע על דלת הכניסה. כשמדובר בבית פרטי יש כמובן פעמון אחד, ואילו כשמדובר בבניין רב קומות לחצני המערכת מוצמדים לשלט שעליו כתובים שמות המשפחה של דיירי הבניין, וכך יכול המבקר ללחוץ על הכפתור שיגרום להשמעת צלצול בביתו של המארח. כאשר אדם הנמצא בבית שומע את הצלצול, עליו להרים את שפופרת המערכת ובדרך כלל גם ללחוץ על כפתור הפעלה, כדי שיוכל לשמוע את דברי העומד בפתח ולהשמיע את דבריו שלו. כך יכול האדם שנמצא בבית לדעת מיהו העומד בפתח ולהחליט אם לפתוח לו את דלת הכניסה אם לא. פתיחת הדלת מתבצעת באמצעות כפתור מתאים הקבוע בשפופרת, ובדרך זו יכולים דיירי הבית להגן על פרטיותם ועל ביטחונם האישי.
 

בחירת המערכת

 
אם אתם מתגוררים בבניין רב קומות, סביר להניח שבחירת המערכת שתותקן בכניסה התבצעה על ידי הקבלן עוד בתהליך הבנייה. למרות זאת, בבניינים רבים מגיעים להחלטה שצריך להחליף את המערכת הקיימת בגלל תקלות חוזרות ונשנות או פשוט בגלל שהיא כבר מיושנת, ואז הבחירה של המערכת חדשה מתבצעת בדרך כלל על ידי נציגי ועד הבית. הבחירה של מערכת המיועדת להתקנה בכניסה לבית פרטי מתבצעת בדרך כלל על ידי בעלי הבית עצמם, היכולים להיעזר בקבלן ובבעלי המקצוע השונים על מנת לקבל המלצות.

כשמעוניינים להחליף מערכת קיימת באחרת, מומלץ מאוד לפנות לחברה המתמחה בשיווק מערכות אינטרקום מתקדמות, ולהתייעץ עם צוות העובדים המקצועי על מנת לבחור במכשיר הטוב ביותר והמתאים ביותר לצורכיכם.