קבלו הצעת מחיר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הדגשים להחלפת אינטרקום

 
 
מערכות האינטרקום החדשניות והמתקדמות לבתים, למבנים ולמוסדות הן כבר מזמן לא המערכות המסורבלות והפשוטות משנים עברו. כיום מדובר במערכות בקרת כניסה משוכללות, אמינות ואסתטיות, המגיעות עם מגוון רחב ביותר של אפשרויות להתאמה אישית מושלמת לצרכים ולהעדפות שלכם. אנו, בחברת אביגדורי עודד ואילנה, מתמחים בתחום הדלתות ומערכות בקרת הכניסה המתקדמות. הכנו עבורכם מדריך תמציתי העונה על השאלה: מה כדאי לדעת לפני שמחליפים אינטרקום בבית?
 

דגשים בהחלפת מערכת אינטרקום

 
 
 
  • הבינו את הצרכים שלכם - מערכת אינטרקום היא מרכיב חשוב באבטחת הבית והמבנה שלכם ובניהול חכם של בקרת הכניסה. כדי לבחור את המערכת המתאימה לכם בצורה האופטימלית, חשוב להבין מהם הצרכים שלכם מבחינת אבטחה, בקרת כניסה, יכולות וכן הלאה. יכול להיות שיספיק אינטרקום פשוט ביותר, הכולל מקודד כניסה למורשים ואפשרות של מבקרים לתקשר באופן קולי עם מי שנמצא בתוך הבית, אך ייתכן שתזדקקו למערכת עם מצלמות, אפשרות לחיפוש דיירים, פנלים מהודרים וכן הלאה. הכי יעיל ובטוח לבצע הערכת צרכים עם אנשי המקצוע שלנו.
 
 
 
  • קווית או אלחוטית - בעבר מערכות אינטרקום התבססו על חיבורים קוויים בין רכיבי המערכת השונים (דלת הכניסה ובדירות הדיירים למשל), אך כיום נפוץ מאוד לעשות שימוש במערכות בקרת כניסה אלחוטיות המאפשרות פריסה גמישה, מהירה ונוחה יותר. יש לשים לב האם תכנון המבנה ומערכת בקרת הכניסה מאפשרים שימוש במערכת אלחוטית, במערכת קווית בלבד או שאפשר אפילו להשתמש במערכת משולבת.

  • התאמה אסתטית והנדסית של הפנלים - מערכת אינטרקום כוללת כמה יחידות פנלים ייעודיים: פנל ראשי על דלת הכניסה לבניין ופנלים של יחידות פנימיות בכל דירה או חדר רלוונטי. חשוב שתשימו לב להתאמה אסתטית של הפנלים למקום המיועד להם, וכמובן שהמערכת שתבחרו מתאימה הנדסית למבנה עצמו.
 
 
 
אינטרקום
 
 
 
 
  • אינטרקום ביתי עם מצלמה - בהמשך לסעיף הבנת הצרכים שלכם, דעו כי כיום התקנת מערכת עם מצלמה המציגה לכם בתוך הבית מי עומד מצדו החיצוני של הדלת, היא נגישה כלכלית, פשוטה ויעילה טכנולוגית יותר מאי פעם. כך שבהחלט מדובר על שדרוג ביצועי המערכת, רמת האבטחה ונוחות השימוש שלכם.
 

מערכות אינטרקום זה אביגדורי עודד ואילנה

 
אם אתם חושבים להחליף אינטרקום בבית או בבניין שלכם, האפשרויות היום הן מקצועיות, יעילות ומגוונות. פנו עוד היום לאביגדורי עודד ואילנה לייעוץ לא מחייב ולהצעת מחיר אטרקטיבית: 050-2050511.