קבלו הצעת מחיר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

דלתות כניסה לבניין

 
מתגוררים בבניין ישן ונמאס לכם מהכניסה החופשית למדרגות?

קר לכם בחורף וחם לכם במיוחד בקיץ עם יציאתכם מהבית?


מעדיפים שהחברים יפסיקו להפתיע אתכם?

הזמינו עכשיו דלתות כניסה לבניין של אביגדורי (משולבות אינטרקום) ותיהנו מביטחון ומיוקרה.
 
 
חייגו עכשיו: 050-2050511
 
 
 
 
אנחנו מתמחים בכל הקשור להקמה ולתיקון של דלתות כניסה לבניין ואינטרקום. השירותים שלנו כוללים:
  • הקמה ותיקון
  • הקמה ותיקון של מערכות אינטרקום
  • התאמה והרכבה של תיבות דואר
  • התקנת מצלמות אבטחה
  • ועוד.

כל השירותים שלנו ניתנים במהירות וביעילות ומותאמים לצורכי הלקוח.
 

דלתות כניסה לבניין - כל תשמרו על הסף שלכם

 
 
ההבדל המשמעותי ביותר בין בניין שאין בו דלת כניסה לבין בניין שיש בו, הוא הביטחון האישי של הדיירים. הידיעה שיש דלת נוספת, לצד זו של הבית, שאינה מאפשרת כניסה חופשית לחדר המדרגות, מעניקה שקט נפשי יקר מפז, כי היא מעין שומר סף.
 
 
בנוסף לכך, יש מספר יתרונות חשובים. יתרון ראשון הוא בידוד ממזג האוויר בחוץ, כך שבחורף הרוח והקור נותרים בחוץ, והיציאה מהבית החם לרחוב הקר נעשה בצורה הדרגתית. בקיץ סגירת חדר המדרגות שומרת על צינה קלה ונעימה.

עוד יתרון חשוב הוא קבלת הפנים של הבניין. חדר מדרגות חשוף נראה תמיד פחות נקי ויותר מוזנח מחדר מדרגות שדלת כניסה איכותית עומדת בפתחו, מה שמוכיח שלבעלי הדירות חשוב לשמור על רכושם ועל תחושת הביטחון שלהם.

יש לנו עוד מה להציע לכם >>>
 
דלתות כניסה לבניין - זכוכית, אלומיניום ואינטרקום

דלתות כניסה לבניין נבנות מאלומיניום איכותי. יתרונו של האלומיניום הוא קודם כל היותו חומר חזק ואמין, אך עם זאת קל משקל ווקל לעיבוד.

כך שדלת כניסה מאלומיניום עם זכוכית מתאימה בשילוב אינטרקום המאפשר תקשורת ישירה לשכנים, תוסיף רבות לבניין. מאחר שהאלומיניום הוא חומר קל, ניתן לעצב אותו בצורות שונות ולהתאים את הדלת לבניין. כך שאם אתם רוצים בידוד מרעש, מלכלוך ומפגעי מזג האוויר, וגם להשיג תחושת ביטחון אמיתית, פנו עוד היום לאביגדורי עודד ואילנה ותיהנו משירות מעולה ומאיכות ללא פשרות.
 
בואו להפוך את הבניין שלכם ליוקרתי עם דלתות כניסה לבניין חדשות, יחד עם אינטרקום ותיבות דואר נוחות. התקשרו 050-2050511. אנו עומדים לרשותכם בכל עת!