קבלו הצעת מחיר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בדיקה לפני רכישת אינטרקום

 
 
מערכות האינטרקום המודרניות כבר מזמן לא מהוות מותרות, אלא משמשות מוצר חובה הן בבתים פרטיים והן בבנייני מגורים משותפים. על פניו מדובר במערכת פשוטה שכל ייעודה הוא לספק לדיירי הבית מידע בנוגע לאלה המעוניינים להיכנס מבעד לדלת הכניסה הראשית. עם זאת, ישנו מגוון כה רחב של מערכות אינטרקום בימינו, עד שלעתים לא פשוט לבצע את ההתאמה הנכונה בין המערכת הרלוונטית לבין הצרכים הספציפיים של הדיירים.
 
לפרטים נוספים ולהזמנות חייגו עכשיו 050-2050511
 
 

מה חשוב לבדוק לפני שרוכשים מערכת אינטרקום?

 
על מנת להקל עליכם בבחירת המערכת המתאימה, הכנו רשימה של מספר נקודות שחשוב לתת עליהן את הדעת כשבאים לרכוש מערכת אינטרקום משותפת או פרטית:
 
 
  • מסגרת התקציב - קחו בחשבון שישנו ספקטרום רחב ביותר של מחירים בתחום מערכות האינטרקום. לכן, אם מדובר במערכת שאמורה לשרת דיירים רבים, חשוב מאוד לשתף את כלל הדיירים בהחלטה לגבי המערכת, כשבראש ובראשונה יש להחליט על הסכום שיוקדש לטובת רכישתה. ישנה חשיבות עליונה לקבל את הסכמתם של כל הדיירים, וזאת כדי למנוע בעיות עתידיות שעלולות להתפתח על רקע חוסר הסכמה לגבי המחיר שנקבע.

  • עם או בלי מצלמה – אחד הפרמטרים המשפיעים ביותר על העלויות של אינטרקום הוא רמת התחכום של המערכת, כשבראש ובראשונה יש להזכיר את נושא המצלמה. מערכת הכוללת מצלמה לנצח תהיה יקרה יותר ממערכת המאפשרת לדיירים לשמוע את קולו של המבקר בלבד. בנוסף לכך, ישנן מערכות המצוידות במצלמות המאפשרות ליהנות מתמונה איכותית גם בתנאי תאורה מאתגרים.

 
 
 
מערכת אינטרקום
 
 
 
 
  • חיבור לרשת – ישנן מערכות מתקדמות המאפשרות לדיירים לקבל שליטה על מערכת הנעילה באמצעות הטלפון החכם. מערכות אלה אינן נחוצות במקרים שבהם מדובר, למשל, בדיירים שלא עושים שימוש דרך קבע בטלפונים חכמים או בדיירים הממעטים לצאת מהבית.

  • עיצוב המערכת – אם לא מדובר בבניין יוקרתי במיוחד, הרי שאין שום סיבה להשקיע כספים במערכות יוקרתיות המאופיינות בעיצובים מיוחדים, שלרוב גם עולות יותר כסף מהמערכות המעוצבות בפשטות.
 

אביגדורי עודד ואילנה – התאמת מערכות אינטרקום לצורכי הלקוח

 
לקבלת פרטים נוספים אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת אביגדורי ואילנה, המתמחה בהתקנת דלתות כניסה מהדור החדש והתקנת מערכות אינטרקום.
 
אנשי המקצוע המומחים של החברה זמינים עבורכם בטלפון 050-2050511.