קבלו הצעת מחיר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

דלתות כניסה אלומיניום על פני דלתות מברזל?

 
מחפשים את החומר המושלם לעצב איתו את דלתות הכניסה לבניין שלכם? אפשר שזו תהיה דלת כניסה למשרד, לחדר, לבית, או לכל מקום אחר, אבל ההתבלטות בנוגע לחומר עודנה קיימת. בשנים האחרונות רבים בוחרים בפתרון של עיצוב והתקנת דלתות כניסה מאלומיניום, במקום הדלתות הישנות מברזל. מדוע בעצם השיטה הזו הפכה להיות פופולרית במיוחד בשנים האחרונות? בואו לקרוא על כל היתרונות של הדלתות מאלומיניום על פני אלו מברזל, ותבינו מה רבים מוצאים בהן!
 

התכונות שהופכות את האלומיניום לחומר מוביל

 
 
  • משקל - משקלה של דלת מברזל כבד במיוחד. זה אולי טוב אם אתם מעוניינים בדלת במשקל כבד, אבל פעמים רבות אתם חולמים על דלת שתהיה יותר קלת משקל, וגם העיצוב שלה יהיה יותר קליל ונעים לעין. מבחינה זו דלתות כניסה מאלומיניום הן הדלתות שתמיד חלמתן עליהן - משקלו של האלומיניום הרבה יותר קל ממשקלו של הברזל, וכך אתם יכולים לקבל דלתות קלות משקל. כך גם ילדים קטנים ואנשים מבוגרים מאוד יכולים לפתוח ולסגור בקלות את הדלת, והדבר לא מקשה עליהם.
 
 
 
דלתות כניסה אלומיניום
 
 
 
 
 
  • איכותית - היבט נוסף שחשוב לשים לב אליו בבחירה של דלתות כניסה מאלומיניום הוא האיכות שלהן אל מול הדלתות מברזל. האלומיניום הוא אחד מהחומרים האיכותיים ביותר שיש כיום. גם הגימור של דלתות האלומיניום נחשב לאיכותי יותר מזה של דלתות הברזל. אתם יכולים לקבל כך דלתות בעיצובים מוקפדים ואיכותיים מאוד, והדבר תורם לא מעט לעיצוב של כלל המבנה. מעבר לכך, המראה המבריק של האלומיניום משפיע מאוד על הנראות והאיכות של הדלת שלכם. כאשר דלת מברזל נשחקת, הדבר ניכר עליה באופן מידי. לעומת זאת, האלומיניום לא רק שנשחק פחות, אלא שאפילו במידה שיש שחיקה הדבר פחות נראה על המעטפת המבריקה של האלומיניום.

  • עמידות לתנאי אקלים - גם זה יתרון שחשוב מאד לשים לב אליו. דלתות כניסה אלומיניום הן דלתות שמטבע הדברים, יכולות להיות חשופות מאד לתנאי האקלים בחוץ. זה אומר שהדלתות הללו צריכות להיות עמידות נגד תנאים כמו חום מוגבר, קור קיצוני, לחות, ברד, גשמים, רוחות ועוד. זה הרבה מאוד בשביל דלת כניסה, אבל הדלתות מאלומיניום לא מתקשות במשימות הקשורות בכך! האלומיניום הוא חומר מבודד שמספק גם איטום מעולה, וכך אתם נותרים בתוך המבנה בטמפרטורה נעימה מאוד. אל תשכחו שהדלת היא תמיד נקודת תורפה בכל מה שנוגע לבידוד מפני מזג האוויר, אבל עם האלומיניום אין שום בעיה!
 
 

דלתות כניסה מאלומיניום - הדלתות המושלמות לכניסה שלכם

 
אם כן, אם מדובר על דלתות עם יתרונות כל כך ברורים וניכרים - מדוע לא לבחור בהן? אם אתם נמצאים בנקודת התלבטות בין כמה סוגים של דלתות, זכרו שחברת אביגדורי עודד ואילנה מתקינה מגוון דלתות כניסה מאלומיניום. צרו עמנו קשר 050-2050511 ונשמח לעמוד לרשותכם.