קבלו הצעת מחיר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אינטרקום לשער

 
גרים בבית פרטי ורוצים להרגיש בטוחים? צריכים פתרון בטוח ביותר להכנסת אורחים?

יש לנו את הפתרון הפשוט והיעיל ביותר בשבילכם – אינטרקום לשער הפרטי שבכניסה לביתכם!

אביגדורי עודד ואילנה תספק לכם פתרון!
 
חייגו עכשיו: 050-2050511
 

אינטרקום להרגשה בטוחה

 
 
אין ספק שלגור בבית פרטי זו איכות חיים ברמה גבוהה. יש פרטיות רבה, יש שטח פרטי ובדרך כלל יש גם מרחב פנימי גדול. אין גם ספק, שבבית כזה אתם רוצים להרגיש כמה שיותר בטוחים ולדעת שרק מי שמורשה להיכנס אליו אכן נכנס. יש היום מגוון מערכות מיגון שלכל אחת יש את המומחיות ואת היתרונות שלה, אולם יש מערכת אחת שמומלץ מאוד להתקין בין שבוחרים להתקין גם אחרות ובין שלא – מערכת אינטרקום לשער.
 
 
 
אינטרקום לשער
 
 
 
 

מערכות אינטרקום לשער - הביטחון שלכם

 
 
על מנת למגן את ביתכם בצורה מקיפה, אפשר כמובן להתקין מערכות מיגון בתוך הבית פנימה. אולם כדי למנוע כניסה של גורמים זרים אל תוך הגינה הפרטית שלכם, הדרך הטובה ביותר תהיה למגן את אזור שער הכניסה בצורה כזאת, שתפחית את הסיכון לכך שאדם זר יצליח להיכנס אל השטח שלכם (ולא בעזרת מערכת מיגון שתפעל רק לאחר שנכנסו לגינה שלכם). אינטרקום לשער יעשה את העבודה בצורה הטובה ביותר.
 
 
 
מערכות אינטרקום לשער
 
 
 
 

איך זה עובד?

 
פשוט מתקינים מכשיר דמוי טלפון בתוך ביתכם. לצד השער מתקינים רמקול עם פעמון ועם קוד גם יחד. כל המגיע אל הכניסה לביתכם ומעוניין להיכנס צריך להקיש את הקוד. אם הוא לא יודע את הקוד, עליו לצלצל בפעמון ולהמתין למענה שלכם (באמצעות אותה שפופרת המותקנת בתוך הבית). אם אתם מזהים את העומד מאחורי השער, אתם פותחים לו באמצעות לחיצה על הכפתור המתאים בשפופרת. אם אינכם מזהים אותו, אתם פשוט לא פותחים והוא לא נכנס. בצורה כזאת רק אדם שמזוהה על ידי אחד מבני הבית יכול להיכנס לתוך השטח הפרטי שלכם, ואתם יכולים לישון בשקט.
 

אינטרקום כמערכת הגנה על מוסדות ובתים פרטיים

 
ההגנה האישית והמוסדית היום הפכה להיות תחום המגלגל סכומי כסף אדירים. העלייה התלולה בפשיעה ובמקרי הפריצה והגניבות הפכה את המשטרה לחסרת אונים לחלוטין בטיפול ובאיתור הפושעים. לכן אזרחים רבים החלו לטפל בביטחונם באופן עצמאי, ולהוסיף אמצעי הגנה מגוונים לביתם ולעסקיהם. אמצעי הגנה אלו כוללים שילוב של מנגנוני נעילה משוכללים, שומרים, מחסומים פיזיים כחומות ושערים ועוד. אחד מהאלמנטים החשובים ביותר בכל מערכת הגנה הוא אינטרקום לשער. האינטרקום מאפשר לנו לשלוט בכל מי שיוצא או נכנס בשער שלנו, וכך הופך את שאר מערכות ההגנה שלנו לפונקציונליות בהרבה. אינטרקום לשער נותן לנו להיות הסלקטורים בכניסה לבניין, ובכך משפר פלאים את יעילות הזיהוי והאישור של גורמים המעוניינים להיכנס. אינטרקום לשער הינו מוצר המשווק על ידי חברות רבות, ומיוצר על ידי מגוון בתי עסק ברחבי העולם. חשוב שנגדיר לעצמנו מהן הפונקציות אותן אנו מעוניינים שהאינטרקום ישלב לפני הבחירה עצמה.
 

מהם הפונקציות אשר ניתן לשלב באינטרקום לשער?

 
כאמור, אינטרקום לשער הינו חלק מהותי מכל מערכת הגנה על הבית או על העסק. הוא מאפשר לנו לשלוט בתנועת הולכי הרגל ובכניסת הרכבים לבניין. יש מגוון פונקציות שניתן לשלב באינטרקום לשער ושיהפכו אותו ליעיל בהרבה ולנוח לשימוש.
 
 
פונקציות אלו כוללות בין השאר:
  • תקשורת וויזואלית - האינטרקום הישן היה עושה שימוש במערכת חיוג קולי, על מנת לבצע זיהוי של הגורם העתיד להיכנס. מערכות אלו היו לא יעילות, מאחר שאיכות השמע לא הייתה טובה בצורה מספקת לזיהוי קולו של הדובר. לכן, פעמים רבות אנשים אישרו כניסה ללא ידע מוקדם, או עקב שקר של הגורם הפלילי המבקש לחדור לבניין. אינטרקום לשער המשלב מערכת זיהוי ויזואלי מאפשר לנו לראות את הגורם המבקש את אישור הכניסה, וכך לקבל את ההחלטה האם ברצוננו לאשר את כניסתו או לא, על פי הזיהוי של פניו.
  • סנכרון מערכות - אינטרקום לשער הינו חלק ממערכות ההגנה השונות על הבית, וחשוב שהוא ידע להיות בקשר עם המערכות האחרות. קשר זה יכול לבוא לידי ביטוי בשילוב עם מצלמות במעגל סגור או עם מערכות זיהוי ביומטרי על פי חתימת קול או מראה לקבלת אישור כניסה.
 
 
 
אינטרקום לשער עם פונקציות מיוחדות
 
 
 
 

אביגדורי עודד ואילנה מספקים אינטרקום לשער מאיכות מעולה למגוון לקוחות

 
חברת אביגדורי עודד ואילנה מספקת אינטרקום לשער באיכות הטובה ביותר בארץ למגוון עצום של עסקים. החברה מצטיינת בהתאמת הפתרון הטוב ביותר עבור כל לקוח, תוך התחשבות בצרכים המשתנים שלו ובשאיפות שלו מהמערכת. כך תוכלו להיות בטוחים שביצעתם רכישה של מוצר איכותי ביותר, שישמש אתכם זמן רב בצורה מושלמת. עובדי החברה הינם בעלי ידע רב, וביכולתם לייעץ בנושאים מגוונים הכוללים את שילוב המערכת בשאר מערכות ההגנה של הבית.
 
כל מה שאתם צריכים לעשות כדי שגם לכם יהיה אינטרקום לשער הוא לחייג 050-2050511 ואנחנו כבר בדרך אליכם!