קבלו הצעת מחיר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

כך תתאימו אינטרקום לעסק שלכם

 
 
בחירה נכונה של מערכות אינטרקום ובקרת כניסה יכולה לשפר משמעותית את תחושת הביטחון בעסק ועבור הנמצאים במקום. מערכות מן הסוג הזה מקלות על יצירת תקשורת עם לקוחות וספקים, מונעות כניסה של גורמים בלתי מורשים ומומלצות גם על ידי חברות הביטוח והאבטחה.

המערכות מותאמות לצורכי עסקים מודרניים, והן כוללות שורה ארוכה של תכונות טכנולוגיות מתקדמות. יחד עם זאת, קיים היצע רחב של מערכות ולכן כדאי לדעת על מה לשים דגש.

התאמת המערכת לעסק לא קשורה לגובה התקציב. במידה שתתחשבו בשיקולים הנכונים, תוכלו להתקין מערכת תקשורת אידיאלית עבור העסק שלכם גם במחיר מפתיע. השקיעו זמן ומחשבה בבחירת המערכת והתאימו אותה למאפייני העסק כפי שאתם תופסים אותו.
 
חייגו עכשיו: 050-2050511
 
 

אינטרקום לעסק - צרכים, מפרט טכני, עיצוב והפעלה

 
 
חברת אביגדורי עודד ואילנה משרתת בעלי עסקים בכל רחבי הארץ. אנו בחברה מעסיקים אנשי מקצוע מהשורה הראשונה ויודעים לזהות את צורכי העסק. ההמלצה שלנו היא על התאמת מערכות אינטרקום לעסק בעיקר לפי הנושאים הבאים:
 
 
 
עם מצלמה איכותית תוכלו לשלוט בכל מקום
 
 
 

הגדירו מראש את הצרכים

 
 
 
 
נסו לחשוב מה הצרכים האמיתיים שלכם מהמערכת וכך תחסכו בהוצאות. במידה שאתם רוצים מערכת שתאפשר בקרת כניסה אופטימלית, תצטרכו לשלב מצלמות, מסכי טלוויזיה וקודנים. לעומת זאת, אם אתם רוצים מערכת תקשורת בסיסית המאפשרת זיהוי של מבקשי כניסה, תוכלו לרכוש דרכנו אינטרקום במחיר אטרקטיבי. צרו עמנו קשר בהקדם ונבין יחד איתכם את הצרכים והמטרות.
 
 
השגחה איכותית - מצלמת אבטחה
 
 
 

בדקו את המפרט הטכני

 
 
 
 
זכרו כי במערכות תקשורת ההבדלים נובעים בעיקר מהמפרט הטכני. בדקו את המפרט הטכני של כל מערכת ואל תתייחסו רק לשורה התחתונה או למחיר. המטרה היא להתאים עבור העסק מערכת שתשרת אותו לאורך שנים. חשבו על הטווח הקצר והארוך והשוו בין יצרנים. במידה שאין לכם את הרקע המתאים לבדיקות מן הסוג הזה, נשמח לעמוד לרשותכם עוד היום ולרכז את כל התשובות תחת קורת גג אחת.
 
 
מצלמת אבטחה -למעקב בזמן אמת
 
 
 

אל תוותרו על עיצוב מרשים

 
 
 
 
בעלי עסקים לא מקבלים הזדמנות שנייה לעשות רושם ראשוני. אם אתם רוצים להפתיע את הלקוחות הפוטנציאליים, כבר כאשר הם עומדים בכניסה, אל תוותרו על עיצוב מרשים של מערכות אינטרקום לעסק שלכם. בדקו את הצבע של הפנלים, את איכות חומרי הגלם וגם את עמידות הכפתורים. הפרטים הקטנים עושים הבדל גדול ובעסקים יש להם גם משמעות שיווקית.
 
 
מצלמת אבטחה -למעקב בזמן אמת
 
 
 

בררו על אופן ההפעלה

 
 
 
 
תנו עדיפות למערכת אינטרקום עם הפעלה פשוטה ונוחה. בחרו את המערכת שתשתלב בצורה הטובה ביותר בעסק שלכם. בדקו האם זווית הצילום ניתנת לשליטה בקלות, האם ההתקנה פשוטה והאם יש הוראות הפעלה מלאות בעברית. בחרו מערכת עם תכונות של אנטי ונדליזם, הגנה מפני מים ועמידות לחמצון ושריטות.
 
רוצים לשמוע פרטים נוספים על מערכות אינטרקום מכל סוג? השאירו פרטים בטופס צור הקשר שבאתר או חייגו 050-2050511. אנו כאן לשירותכם.