קבלו הצעת מחיר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אינטרקום מצלמה לבניין

 
בעידן שבו אנחנו חיים, אי אפשר לדעת מה יקרה. לצערנו יש יותר ויותר מקרים של חדירת אנשים שאינם מורשים למבנים ולבתים בכלל, ומקרים של פריצות לבתים בפרט. לאור העובדה המצערת הזאת, חשוב מאוד למגן לא רק את הדירה עצמה אלא גם את הכניסה למבנה כולו, וכך להפחית את הסיכוי לכך שייכנס למבנה אדם שאינו מוכר או מורשה.

הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא להציב בכניסה למבנה אינטרקום מצלמה לבניין – המערכת שתבטיח לכם שהמבנה באמת ממוגן.
 
לפרטים נוספים ולהזמנות חייגו עכשיו 050-2050511
 

מהו אינטרקום מצלמה לבניין?

 
 
מדובר במערכת אינטרקום סטנדרטית, שמורכבת מפעמון ומטלפון פנימי ייעודי, כאשר כל מי שמגיע לבניין צריך לצלצל בפעמון של הדירה שאליה הוא צריך להגיע ולהמתין שיפתחו לו. אבל מערכת זו לא כוללת רק פעמון וטלפון פנימי, אלא גם מצלמה. מצלמה זאת מאפשרת למי שנמצא בתוך הבית לראות על גבי מסך ייעודי מי עומד מאחורי דלת הבניין, ולהחליט אם הוא רוצה לאפשר לו להיכנס או לא. בדרך זו אפשר למנוע הרבה פעמים כניסה של אנשים שמגיעים לבניין שלא למען מטרה טובה.
 
 
 
אינטרקום מצלמה לבניין
 
 
 
 

אביגדורי – מיגון הבניין לביטחון שלכם

 
חברת אביגדורי משווקת מגוון רחב של מערכות אינטרקום מצלמה לבניין, מתוצרת החברות המובילות בעולם. כל המערכות מיוצרות על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות, ומבטיחות את הרמה המרבית של בטיחות.
 
  • איכות תמונה – מערכות אינטרקום המצלמה לבניין מבטיחות תמונה באיכות גבוהה, כך שניתן לזהות את מי שעומד מחוץ לדלת הבניין בצורה ברורה.
  • התקנה פשוטה – התקנת המערכת היא התקנה פשוטה ומהירה יחסית, דבר שמאפשר לכם ליהנות בתוך זמן קצר מבטיחות מרבית.
  • אחריות מלאה – כשאתם רוכשים מערכת אינטרקום מצלמה לבניין אתם מקבלים אותה עם אחריות מלאה, המבטיחה לכם שתקבלו שירות מקצועי ומהיר אם תתעורר בעיה.
 
אז אם גם אתם רוצים להיות רגועים כשאתם או הילדים נמצאים בבית, ולדעת שלבניין נכנסים רק אנשים שאתם והשכנים שלכם מכירים,– אין ספק שאינטרקום מצלמה לבניין זה מה שאתם צריכים.
 
צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר עוד היום, ונשמח לספק לכם את המערכת שתספק לכם ביטחון.