קבלו הצעת מחיר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אינטרקום מצלמה לבית פרטי

 
אינטרקום מצלמה לבית פרטי הוא מערכת המאפשרת לכם לדעת בדיוק מי עומד מאחורי שער הכניסה לשטח הפרטי שלכם. המערכת מורכבת ממערכת אינטרקום רגילה שבתוכה מותקנת מצלמה. מצלמה זו מצלמת את מי שעומד ליד השער ומעבירה את התמונה אליכם, באמצעות מסך שמותקן בתוך הבית פנימה.

כך, כשאתם רואים מי נמצא מאחורי השער, אתם יכולים להחליט אם לפתוח לו או לא. אם מדובר באדם שאתם לא מכירים ושנראה חשוד, לא לאפשר לו להיכנס ולהזעיק מיד את כוחות הביטחון.
 
לפרטים נוספים ולהזמנות חייגו עכשיו 050-2050511
 

מתאים במיוחד לבתים עם ילדים

 
 
הדבר שמטריד הרבה מאוד הורים שנאלצים להשאיר בבית את ילדיהם הקטנים, הוא שהילדים יפתחו את הדלת לאדם שהם לא מכירים. כאשר מותקנת בבית מערכת אינטרקום מצלמה לבית פרטי, ממזערים את הסיכוי שזה יקרה עד למינימום האפשרי. כשיש מערכת כזאת בבית, מנחים את הילדים להסתכל במצלמה בכל פעם שמישהו מצלצל באינטרקום, וללחוץ על לחצן הפתיחה רק כשמדובר באדם שהם מכירים ויכולים לסמוך עליו גם בעיניים עצומות.
 
 
 
אינטרקום מצלמה לבית פרטי
 
 
 
 

אביגדורי – מערכות אינטרקום עם מצלמה לבית פרטי

 
אביגדורי משווקת מערכות אינטרקום עם מצלמה לבית פרטי מתוצרת החברות המובילות בעולם, המבטיחות לכם מיגון מרבי.
 
  • איכות ללא תחרות – כל המערכות מיוצרות מחומרי גלם איכותיים ועמידים ועל פי כל דרישות התקן, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שהן יחזיקו מעמד לאורך זמן וימשיכו לספק לכם מיגון מרבי.
  • איכות צילום גבוהה – כל המערכות מצוידות במצלמה איכותית במיוחד, המבטיחה צילום איכותי שמאפשר זיהוי מוחלט של האדם שעומד מאחורי השער.
  • התקנה כלולה – רכישה של מערכת אינטרקום מצלמה לבית פרטי מבית אביגדורי כוללת גם שירותי התקנה מקצועיים, הניתנים לכם על ידי צוות של מתקינים מוסמכים.
  • אחריות מלאה – כל מערכות אינטרקום מצלמה לבית פרטי מגיעות אליכם עם אחריות מלאה, כך שאתם יכולים לפנות אלינו ולקבל שירות מיידי בכל מקרה של תקלה.
 
אז אם אתם רוצים להיות באמת מוגנים בביתכם מבצרכם, רכשו עכשיו אינטרקום מצלמה לבית פרטי ותדעו בדיוק מי מגיע אליכם.
 
לקבלת מידע נוסף ולהזמנות צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר, ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.