קבלו הצעת מחיר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אינטרקום מצלמה וקודן

 
מכשיר האינטרקום נמצא בכל בית פרטי או בניין. מדובר במערכת המקבלת את פני הדיירים, האורחים ושלל הגורמים אשר עתידים להגיע אל דלת הכניסה של הבית. האינטרקום נועד בראש ובראשונה לשמש כחומת הגנה נוספת של הבית או הבניין. האינטרקום מאפשר לדיירים לשלוט על הגורמים שנכנסים אל הבניין או אל חצר הבית. כיום קיימות מערכות אינטרקום מתקדמות ביותר, בעיקר בהשוואה למערכות אינטרקום ישנות שהיו מאפשרות רק לשמוע כי מישהו מעוניין להיכנס באמצעות צלצול ולפתוח לו. המערכות המתקדמות נגישות מבחינת מחיר, וניתן להתאים את המערכת הנכונה עבורכם עם הפיצ'רים הנדרשים.
 

מספר דגשים חשובים על מערכות אינטרקום:

 
 
  • מה היתרונות של שילוב בין אינטרקום קודן ומצלמה? אינטרקום מתקדם הוא כבר לא דבר השמור רק לעשירים. כמעט בכל בניין או בית פרטי יקבל את פנינו מכשיר אינטרקום. אם בעבר מערכות אינטרקום הכילו רק את מערכת השמע והתקשורת בין הדירה לבין דלת הכניסה, מערכות האינטרקום המתקדמות כיום מכילות אפשרויות נרחבות יותר. מערכת מתקדמת תכיל לרוב מצלמה וקודן. הקודן חוסך את השימוש הרגיל במפתח, ומאפשר להיכנס אל הבניין או הבית הפרטי באמצעות הקשת קוד המורכב ממספר אקראי של ספרות אותן קבעתם מראש. אם ברשותכם קודן, לא תעמדו יותר מול הבעיה שאחד מבני הבית שכח את המפתח. בנוסף לכך, אם תרצו שגורמים אחרים יוכלו להיכנס ללא מפתח כל מה שצריך זה רק למסור להם את צירוף הספרות. המצלמה היא רכיב נוסף, המאפשר לא רק לשמוע את הגורמים המעוניינים להיכנס אלא גם לראותם. המצלמה תהיה מותקנת כחלק אינטגרלי באינטרקום, ותעביר את התמונה אל מסך הנמצא בקרבת הדלת. זוהי הגנה משמעותית נוספת, ולעיתים אנו מתפלאים כיצד הסתדרנו בלעדיה בעבר. יתרון נוסף הוא היכולת לצפות במצלמה משלל מסכים שונים, ואף לפתוח את הדלת ללא הצורך לקום. המערכת מתחברת למכשירי סלולרי כמו iPhone ומכשירים מבוססים Android, טאבלטים ומכשירים דומים אשר לרוב יימצאו אתכם בכל רחבי הבית.
 
 
 
אינטרקום מצלמה וקודן
 
אינטרקום מצלמה וקודן
 
 
 
 
  • כיצד לבחור את האינטרקום המתאים? ישנן מערכות אינטרקום שונות ומגוונות. כל מערכת מכילה מפרט אחר עם אפשרויות אחרות, וכמובן המחירים נבדלים גם הם ממערכת למערכת. אם אתם מעוניינים להתקין אינטרקום חדש, בדקו קודם כל מה הצרכים שלכם ומה אתם מצפים מהמערכת. גם תוכלו להבין מראש מה המפרט הרצוי של המערכת. לאחר מכן מומלץ להתייעץ עם גורם מקצועי, שיכווין אתכם אל המערכות המתאימות העונות על הצורך שפירטתם. שימו לב - אל תשכחו להתייחס גם לעיצוב המערכת, שכן המערכת מקבלת את פני שלל הגורמים שמגיעים, וכדאי כי תהיה אסתטית ומרשימה.
 

אינטרקום מצלמה וקודן - זה אביגדורי עודד ואילנה

 
מערכת אינטרקום מתקדמת נגישה כיום כמעט לכל כיס. המערכות המתקדמות מכילות, בנוסף למערכות השמע והתקשורת הישנות והמוכרות, גם קודן ומצלמה. השילוש הזה יהווה חומת הגנה מוצלחת יותר, וייתן לכם שליטה גדולה על הגורמים אשר תכניסו לבניין או לבית הפרטי. בין שלל היתרונות, המשמעותי ביותר הוא מסך המצלמה, המאפשר לצפות במי שמבקש להיכנס מכל מסך בבית.
 
חברת אביגדורי מציעה מערכות אינטרקום מתקדמות ואיכותיות. בחברה תוכלו לקבל ייעוץ, על מנת למצוא את המערכת המתאימה לכם, שתהיה איכותית, מהימנה ואסתטית. צרו קשר עמנו במספר הטלפון 050-2050511.