קבלו הצעת מחיר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 

אודות חברת אביגדורי דלתות כניסה

 
חברת אביגדורי עודד ואילנה נוסדה בשנת 1974. תחום התמחותה העיקרי הוא התקנת דלתות כניסה מפרופילי אלומיניום חדשניים בשילוב זכוכית חזקה, המשלבים אסתטיקה הייטקית מוקפדת עם ביטחון, חוזק מקסימלי, איטום ובידוד – ליצירת המוצר המושלם כשער הכניסה שלכם.

צרו קשר והדלת כבר בדרך אליכם...
 
חייגו עכשיו:
 
בזכות ניסיונה רב השנים ומיומנותה בתחום, החברה מציעה דלתות כניסה מאלומיניום באיכות גבוהה ובעמידות מצטיינת, שישמשו את הבניין נאמנה לאורך שנים ארוכות, ללא בלאי וללא צורך בתחזוקה מיוחדת. דלתות הכניסה מעוצבות בהתאם לדרישותיו של הלקוח, כאשר החברה מספקת גם שירותי התקנה, תיקונים, שיפוצים ותחזוקה עבור כל מוצריה.

אביגדורי עודד ואילנה מספקת לכם הרבה יותר מדלתות כניסה בלבד: החברה מתמחה גם בכל הפרטים המשלימים והנלווים, על מנת לאפשר לכם להזמין את כל הדרוש לכם במקום אחד. באופן זה, תוכלו לשלב מערכות אינטרקום, מקודדים לבקרת הכניסה, מערכות טלוויזיה במעגל סגור ותיבות דואר תואמות. בזכות מתן כל השירותים הנ"ל תחת קורת גג אחת, ניתן להתאים בין עיצובי המערכות השונות ולשלבן ביחד לכדי אחד שלם, וכך ליצור מראה כניסה אחיד, מרשים ומוקפד עבור הבית והעסק.

האיכות והמקצועיות של חברת אביגדורי עודד ואילנה ניכרות היום בדלתות כניסה רבות בכל רחבי הארץ, שהותקנו עבור שורה ארוכה של לקוחות מרוצים, ביניהם ועדי בתים, חברות ועסקים, משרדים ובעלי בתים פרטיים רבים.

שדרגו גם אתם את חזית המבנה באמצעות דלתות כניסה מעוצבות לפי דרישה מאלומיניום איכותי ומובחר, בשילוב עם מערכות תקשורת ואבטחה מתקדמות. צרו עמנו קשר לפרטים נוספים ולקבלת ייעוץ מקצועי אודות מוצרינו.
 
נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת!